• -skvělé ceny
    • -velký sortiment zboží
    • -nic

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že oceňujete naše skvělé ceny a široký sortiment zboží. Těšíme se na Vaši další návštěvu!

privesek jemny,krasny.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že se vám jemný přívěsek líbí. Doufáme, že Vám bude dělat radost.

• Všechno ok

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s nákupem spokojena. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

rychlé dodání, ochotný zákaznický servis, kvalitní zboží

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za skvělou zpětnou vazbu! Je úžasné slyšet, že jste byla spokojena s rychlým dodáním, ochotným zákaznickým servisem a kvalitou zboží. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat!

pěkně zobrazené,prsten odpovídá ukázce

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme velmi rádi, že se vám zobrazení líbí a že prsten odpovídá ukázce. Těšíme se na Vaše další objednávky!

Jsem překvapen jak masivní a elegantní je to prsten. Už ho nosím a jsem zcela spokojený.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme moc rádi, že jste s prstenem spokojený a že splnil Vaše očekávání jak svou elegancí, tak robustností. Přejeme Vám, ať Vám dělá radost při každodenním nošení. Děkujeme za důvěru!

Naprostá spokojenost

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme velmi rádi, že jste naprosto spokojená. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těšíme se, že jsme splnili Vaše očekávání. Budeme se těšit na Vaše další nákupy!

• Pěkné produkty
    • Zaslala jsem zboží k vrácení a ani po pěti dnech nemám odezvu. To už je dnes velmi neobvyklé. Nejsem spokojená
    • Vrácení zpět jsem musela platit

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a omlouváme se za nepříjemnosti.
    Jsme internetový obchod ze Slovenska se sídlem v Košicích. Reklamace se odesílají do naší P.O.Box schránky v Hodoníně v Čechách. Náš zástupce schránku jednou týdně (v pondělí) vybírá a následně přeposílá její obsah k nám na pobočku v Košicích.
    Prosíme o strpění, reklamační oddělení Vás bude informovat e-mailem, jakmile Vaši zásilku obdrží a následně začnou zpracovávat Vaši reklamaci.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za doporučení. Těšíme se na Vaše další objednávky!

Vše ok.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s nákupem spokojena. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo potřeby, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

• Vždy spokojnost, ceny, komunikace, rychlost doručení.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi na náš e-shop. Jsme rádi, že jste byla spokojena s našimi cenami, komunikací a rychlostí doručení. Naší prioritou je zajistit pro naše zákazníky ten nejlepší zážitek z nakupování, a proto nás těší, že jste to ocenila. Těšíme se na Vaše další nákupy!

Výborná komunikace přes chat. Rychlé dodání. Velký výběr i minimalistických šperků.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že jste ocenila výbornou komunikaci přes chat, rychlé dodání a široký výběr, včetně minimalistických šperků. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Těšíme se na Vaše další objednávky!

• Rychlé doručení
    • Krásný výběr šperků
    • Velký sortiment piercingů
    • Super zákaznický servis
    • Byla mi doručená jiná barva kuličky než na obrázku

Obchod je moc fajn, je tu super výběr všech šperků klasických i pro piercingy. Objednala jsem si ale jinou barvu kuliček piercingu, než dorazila, každopádně jakmile jsem napsala přes daný chat na zákaznickou podporu, tak mi bylo okamžitě navrhnuto řešení + omluva, takže mi to ve výsledku nevadilo. Doporučuji tedy všem :)

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu! Omlouváme se za záměnu barvy kuliček piercingu při doručení. Jsme rádi, že jsme mohli situaci rychle vyřešit prostřednictvím našeho zákaznického chatu a že jste byla nakonec spokojená. Váš názor je pro nás velmi důležitý a budeme se snažit i nadále poskytovat co nejlepší služby. Děkujeme za doporučení a těšíme se na Vaše další nákupy!

• Obchod rychlý bezproblémový

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí a bezproblémovým průběhem nákupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Těšíme se na Vaše další objednávky!

• Vše super

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a bez problémů a že se Vám zboží líbí. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Špatná kvalita zboží

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi a mrzí nás, že jste nebyli spokojeni s kvalitou zboží. To rozhodně není úroveň, kterou se snažíme poskytovat. Rádi bychom situaci napravili, proto vás prosíme, abyste nás kontaktovali přímo, abychom mohli najít řešení, které vám bude vyhovovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Vše ok.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

• Přehledné stránky, kvalita, nakupují zde již několik let a různé druhy šperků, vždy dorazí v pořádku a vždy vydrží léta.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši dlouholetou důvěru a skvělou recenzi! Velmi si vážíme, že jste s našimi produkty i službami spokojená již několik let. Jsme rádi, že naše šperky splňují Vaše očekávání co do kvality a trvanlivosti. Těšíme se na Vaše další nákupy!

Rychle a bezproblémové. Zboží je krásné

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Pěkné zboží za dobrou cenu.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste spokojený s kvalitou zboží i cenou. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!